ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

19 Mayıs 2024, Pazar 06:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Sarkozyye Kızdı `Numan` Oluyor
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JoKe

JoKe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2012 Sal 20:17:25      Sarkozyye Kızdı `Numan` Oluyorsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Fransa’nın Ermeni soykırımının inkârını suç sayan yasayı kabul etmesine bir tepki de eski Fransız futbolcu Pascal Nouma’dan geldi: “Yaptığından dolayı Nicolas Sarkozy’den nefret ediyorum. Ben Türk pasaportu istiyorum. İsmimi de Numan yapacağım…”

FRANSA’DA doğan, Beşiktaşlı olan Pascal Nouma’ya helal olsun! Futbolu bıraktıktan sonra Türkiye’den kopama yan ve bizden biri olan Nouma, Fransa Parlamentosu’nun geçen hafta Ermeni soykırımının inkârını suç sayan yasayı kabul etmesine ateş püskürdü. Önceki akşam Maslak Refresh the Venue’de gerçekleştirilen yeni yıl partisine katılan Nouma, çıkışta gazetecilerin sorularını cevapladı.

FRANSA Parlamentosu’nun aldığı kararı ve Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’yi eleştiren Pascal Nouma şunları söyledi: “Ben Fransa’dan bugün geldim. Fransa’da kimse parlamentonun aldığı karardan mutlu değil. Bu yaptığından dolayı Sarkozy’den nefret ediyorum. Ben Fransa pasaportu kullanmak istemiyorum, Türk pasa por tu istiyorum. İsmimi de değiştirirsem Numan koymak istiyorum…”

Beşiktaş’ın eski futbolcularından Pascal Nouma, 1915 olaylarıyla ilgili, Ermeni iddialarına yönelik teklifin Fransa Meclisi Genel Kurulu’nda kabul edilmesine ilişkin, ”Bu karar beni de şoke etti. Umarım Sarkozy hatalarından dönmesini bilir” dedi.

Politikadan hoşlanmayan biri olduğunu, ancak bu olayın Türkler’i olduğu kadar kendisini de üzdüğünü ifade eden Nouma, uzun yıllar profesyonel futbol oynadığını ve yeteri kadar para kazandıktan sonra Türkiye’ye yerleşme kararı aldığını belirterek, şunları kaydetti:

”Bunun sebebi, Türkiye’de zencilere, yabancılara gösterilen sevgi ve saygıdır. Bazı ülkelerde Zenci olmak gerçekten çok zordur, restoranda bile yemeğinizi geç getirirler. Türkiye bu konuda bütün dünyaya ders verecek kadar hoşgörülü bir ülke. Bu yüzden burada yaşamaktan dolayı mutlu ve gururluyum.

Türkiye’de yaşayan birçok Ermeni, Yahudi, Zenci ve Kürt arkadaşım var. Bugüne kadar hiç sitem ettiklerini duymadım ve görmedim. İnsanlar burada din, dil, ırk ayrımı gözetmeden mutlu bir şekilde yaşıyorlar. Bunun en büyük örneği benim. 20 milyon taraftarı olan Beşiktaş’ın tribün lideri de bir Ermenidir.”

Fransa Meclisi Genel Kurulu’nda alınan söz konusu kararın, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy tarafından bazı politik hesaplar neticesinde alındığına inandığını belirten Nouma, ”Recep Tayyip Erdoğan’ın Sarkozy’den çok daha güçlü ve saygın bir lider olduğunu biliyorum. Umarım Sarkozy de hatalarından dönmesini bilir” dedi.

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2012 Sal 21:25:21sohbet oyun linki

Fransız vatandaşı kalsa kaç kişi Paris sokaklarında onu tanıyacak? Kaç kişi her gittiği yerde ona mikrofon uzatacak?

Bu adam fransa sınırları içerisinde sadece bir futbolcu! Çünkü ötesini aklı da kaldıramaz teşebüs etmiş olsa da kimse adam yerine koyupta konuştuklarını yayınlamaz, tv programlarına konuk etmez...

Oysa bu ülkede, futbolcu, eleştirmen, politikacı, dansçı, şovmen, gecelerin aranan adamı

yarın uykudan uyandığında kapısından çok uzakta olmayan muhabire dese ki ``ben rüyamda bk gördüm`` aynı gün tvlerde haber edilecek...

hadi buyrun siz onun yerinde olun da bir tercih yapın:

fransa mı?

Türkiye mi?

sevinelim oleeeyyyy  bizi seçmiş!!!!!!!!!!

ReaICc

ReaICc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2012 Çar 02:54:30sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir